U Mistra Mydláře BG - Ruční práce

BG_BANNER 1950X800MM_VIZUALIZACE_VINTAGE_NEW-01.png

Epsomská sůl s plátky a poupátky růže 580g

Kód: ESPR7
239.00 Kč
s DPH 239.00 Kč
Ingredients/INCI/:

Magnesium sulfate
Rosa centifolia flos
Rosa Damascena oil
Hmotnost: 580g
Země původů: Anglie


Byliny, které používáme k výrobě splňují požadavky na jakost a zdravotní nezávadnost stanovené zákonem 110/97 Sb.s provádějícími předpisy.
Herbář:

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak zmírnit stres a problémy spojené se stresem je dát si lázeň ve vaně plné horké vody Epsomskou sůl.
Některé z výhod soli Epsom: Zmírňuje stres a uvolňuje tělo Stres odplavuje z těla hořčík a zvyšuje hladinu adrenalinu. Sůl Epsom, rozpuštěná v teplé vodě se vstřebává přes kůži a doplňuje hladinu hořčíku v těle. Hořčík pomáhá produkovat serotonin, a chemické látky v mozku, které vytváří pocit klidu a relaxace. Ionty hořčíku také pomáhají lépe relaxovat a snížit podrážděnost snížením účinků adrenalinu. Vytvářejí pocit uvolnění, zlepšení spánku a soustředění.. Zmírňuje bolest a svalové křeče O solné lázni Epsom je známo, že pomáhá zmírnit bolesti a zánět, což je výhodné při léčbě bolesti svalů, astma a migrény. Zkuste pro vaše bolavé a unavené nohy udělat lázeň v teplé vodě s půl šálkem soli Epsom.


RŮŽE

Působí antibakteriálně, protizánětlivě a hydratačně. Zjemňuje hrubou kůži, póry, zklidňuje pokožku, sjednocuje tón pleti, regeneruje poškozené buňky a působí proti předčasnému stárnutí pokožky. Je vhodná na všechny typy pleti, na suchou, smíšenou i na citlivou a mastnou pleť. Lupeny růží příznivě působí i na pokožku hlavy a dodávají lesk poškozeným a unaveným vlasům. Lupeny růží jsou romantickým doplňkem do voňavé koupele
05.01.2022 17:37:38
Handmade soap BG
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one