U Mistra Mydláře BG - Ruční práce

BG_BANNER 1950X800MM_VIZUALIZACE_VINTAGE_NEW-01.png

Epsomská sůl s výhonky Borovice a silicí

Výrobce: Božena Gubancová
Kód: ESB10
239.00 Kč
s DPH 239.00 Kč
Ingredients/INCI/:

Magnesium sulfate
PINUS MUGO
PINUS SYLVESTRIS LEAF OIL

Hmotnost: 580g
Země původů: Anglie

Byliny, které používáme k výrobě splňují požadavky na jakost a zdravotní nezávadnost stanovené zákonem 110/97 Sb.s provádějícími předpisy.
Herbář:


Víte, že jedním z nejjednodušších způsobů, jak zmírnit stres a problémy spojené se stresem je dát si lázeň ve vaně plné horké vody Epsomskou sůl.
Některé z výhod soli Epsom:
Zmírňuje stres a uvolňuje tělo Stres odplavuje z těla hořčík a zvyšuje hladinu adrenalinu. Sůl Epsom, rozpuštěná v teplé vodě se vstřebává přes kůži a doplňuje hladinu hořčíku v těle. Hořčík pomáhá produkovat serotonin, a chemické látky v mozku, které vytváří pocit klidu a relaxace. Ionty hořčíku také pomáhají lépe relaxovat a snížit podrážděnost snížením účinků adrenalinu. Vytvářejí pocit uvolnění, zlepšení spánku a soustředění.. Zmírňuje bolest a svalové křeče O solné lázni Epsom je známo, že pomáhá zmírnit bolesti a zánět, což je výhodné při problémech bolesti svalů, astma a migrény.

Borovice působí protizánětlivé při zevním použití zvyšuje prokrvení pokožky. Také se osvědčila při revmatismu a různých kožních vyrážkách. Bylina má dezinfekční vlastnosti, způsobuje překrvení pokožky, a tím aktivizuje obranné síly organismu


Borovicový esenciální olej je také uváděn jako protizánětlivý
Zmírňuje příznaky zánětlivých stavů kůže, jako je akné, ekzémy a růžovka.
Zmírňuje bolest související s artritidou a svalů.
Jednou z nejdůležitějších výhod borovicového esenciálního oleje je jeho role při různých kožních problémech jako je lupénka, svědění, pupínky, ekzém, kožní onemocnění, špatná pokožka, svrab, vředů a blech. Poskytne vám vyváženou, hladkou, obnovenou a lesklou pokožku a může také působit jako antioxidant pro volné radikály, které mají negativní dopad na vaši pokožku. Volné radikály útočí na zdravé kožní buňky a způsobují jejich mutaci, což vede k předčasnému stárnutí, vráskám a ochabnutí pokožky. Borovicový esenciální olej může proti těmto negativním účinkům bojovat.
208463822_2089952417811919_5196775504466358449_n.jpg
05.01.2022 17:36:58
Handmade soap BG
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one