U Mistra Mydláře BG - Ruční práce

BG_BANNER 1950X800MM_VIZUALIZACE_VINTAGE_NEW-01.png

Himalájská sůl 650g ( V potravinářské kvalitě)

Kód: HS8
139.00 Kč
s DPH 139.00 Kč
Ingredients/INCI/:

Sodium Chloride
Hmotnost: 600g
Země původů: Pákistán

Soli do koupele obsahují byliny, oleje. V koupeli Vám dopřeji relaxaci, úlevu po sportovní aktivitě a namáhavé práci, vnitřní i vnější detoxikaci.

Mořská sůl nebo himalájská růžová sůl, které mají neuvěřitelné přínosy pro naše zdraví.

Himalájská růžová sůl

Himalájská sůl je často marketingem nabízena jako sůl pocházející z čisté oblasti hluboko v Himalájích. Sůl je ale těžena na úpatí Himalájí, přesněji v kamenném solném dole v Pakistánu, který je považován za druhý největší solný důl na světě.

Himalájská sůl, známá v oblasti původu jako "bílé zlato", obsahuje 84 přírodních složek a minerálů, které jsou nezbytné pro zdraví, a to včetně hořčíku, draslíku, vápníku, sodík, fosforu a železa. Typické růžové zbarvení je důsledkem malého množství oxidu železa (rez). Zinek, selen, jód a měď jsou v soli přítomny ve stopovém množství. Obecně je tedy himalájská sůl považována za zdravou sůl, protože neobsahuje žádné chemikálie ani aditiva a protože jde o přirozeně se vyskytující substanci. Obvykle se tato sůl prodává jako hrubozrnná, ale můžete ji také koupit v jemně namleté formě nebo ve velkých blocích, které mohou být použity k unikátním způsobům servírování kulinářských specialit. Bez ohledu na formu, ceněné přínosy minerálů jsou vždy k dispozici.

Pro více informaci využijte herbář bylin,
17.02.2019 18:42:08
Handmade soap BG
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one